1.5. WELLNESS BRUNCH: JAK NA PLACATÝ ZADEK S RADKEM LACIM

1.5. WELLNESS BRUNCH: JAK NA PLACATÝ ZADEK S RADKEM LACIM

Toužíte po vypracovaném pozadí, ale nevíte jak na něj? Cvičíte podle všelijakých tipů, triků, různých internetových videí, mobilních aplikací… ale výsledek zdaleka neodpovídá Vašim představám či investovanému úsilí? Pak je tato akce přímo pro vás! Nejen, že si společně vysvětlíme a zkontrolujeme správnou techniku všech účinných cviků na zadek, ale ještě si k tomu polečně dáme skvělý brunch a užijeme si atmosféru prvního květnového dne v té nejlepí společnosti! Let’s set those glutes on fire!

Radek Laci, profesionální trenér a manuální terapeut, Vás na našem květnovém workshopu provede základními technikami cviků na posílení oblasti hýždí. Ukáže Vám, jak správně technicky provést základní cviky tak, aby byly opravdu efektivní a zároveň nehrozilo žádné riziko zranění. Znalosti z workshopu pak budete moci aplikovat kdykoliv a kdekoliv!

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ? 

  • pro všechny ty, kteří chtějí zdravě a efektivně zapracovat na své figuře 
  • Pro každého, kdo cvičí doma a cviky mu nezabírají, nevidí kýžené výsledky a má strach ze špatně provedení techniky
  • Pro každého nadšence do cvičení, který si chce upevnit základy cvičení vhodného pro posilování hýždí
  • Pro ty, kteří chtějí doma začít posilovat tyto problematické partie a neví jak na to
  • Pro toho, kdo chce konečně vyzrát na dřepy, výpady a další základní cviky

Přijďte načerpat znalosti na workshop a užít si příjemné sobotní dopoledne v rámci našeho již tradičního konceptu Namastery Wellness Brunch, který spojuje výborné a zdravé brunchové hodování s praktickým vzdělávacím workshopem.

BRUNCH

O vynikající brunch plný zdravých a plnohodnotných surovin se postará kuchař Petr Bartoš, kterého můžete znát ze sítě restaurací Ambiente nebo z jeho vlastního projektu “degustační restaurace v pohybu” – KRUH DINING. 

KDY

Neděle 1. 5. 2022 v 9:30–13:00

CENA

1990 Kč / Člen Namastery
2150 Kč / Nečlen

REZERVACE

RYCHLÁ REZERVACE nebo standardně přes rozvrh Namastery ZDE