KURZ: DECH JAKO SUPERSCHOPNOST S JANEM ŽALUDEM OD PONDĚLÍ 3.6. 👉🏼 VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Pronájem

Prostory našeho studia slouží také jako úžasná lokace vhodná pro školení různých pohybových aktivit, privátní či korporátní eventy.

Lokalita

Namastery je moderní jógové a wellness studio inspirováno nejlepšími světovými centry podobného druhu. Nachází se v překrásném dvoře nově zrekonstruovaného kláštera ze 17. století, který leží v lukrativní městské části Praha 5 - Strahov, nedaleko samotného centra Prahy. Snadnou dopravní dostupnost zajišťuje Strahovský tunel, městské tramvajové a autobusové linky.

Půvoní zázemí jeptišek řádu Karmelitánek, bylo trasnformováno do sluncem prosvíceného minimalistického prostoru lobby (110m2) přecházejícího do designově navrženého prostorného sálu pro skupinové sportovní aktivity (90m2).

Čistota designu interiéru tvořeného převážně betonovými podlahami, dřevem a masivními prvky z bílého mramoru, přímo vybízí každého k uvolnění, pohodě a regeneraci.

Prostory

designové lobby s recepcí a prosotorem pro sezení dámské šatny, pánské šatny, dáské wx, pánské WC 1 malé studio pro individuální masáže, terapie a konzultace prostor pro maloobchodní prodej

Datum
Čas