15.5. Jóga & Thajsko-jógová masáž

15.5. Jóga & Thajsko-jógová masáž

Přijďte si k nám užít oblíbenou víkendovou lekci "Weekend Vibes"*. Tentokrát si pod vedením naší lektorky Markéty Maršálkové (Namastery Yoga, Yoga Barre) vyzkoušíte a osvojíte principy  jógy v kombinaci s Thajskou-jógovou masáží. 

Dynamická Thajsko-jógová masáž je technika, která vychází z jógových pohybů a ajurvédských principů. Jedná se o jedinečnou léčebnou sestavou, která kombinuje důkladné  procvičení kloubů, svalstva a aktivaci energetických drah a tlakových bodů.

Lekce zaměřená na protažení drah všech orgánů tzv. orgánovou sestavou je vhodná pro začátečníky i  pokročilé. V závěru lekce si Thajsko- jógovou masáž, kterou znáte ve zkrácené podobě z Markétiných lekcí Namastery Namastery Yoga a Yoga Bare, budete moci sami na sobě vyzkoušet.

Výsledný efekt se projevuje v celém těle: k nejzákladnějšímu přínosům této metody patří odstranění svalového napětí, důkladné prokrvení všech tkání a probuzení energetického a imunitního systému těla.

Zvláštností Thajsko-jógové masáže je její téměř “taneční" charakter. Tělo maséra a tělo masírovaného na sebe vzájemně silově působí a společně se vlivem gravitace i synchronizovaného dýchání vyrovnávají v plynulém, harmonickém toku pohybové elegance, jehož výsledkem je obnovená  fyzická vitalita.

Působení této masáže se doladí v závěrečné vedené relaxaci, při které má tělo možnost odpočívat, obnovovat se a regenerovat.

PRO KOHO?

Workshop je určen všem , kteří se chtějí naučit:

  • tlakovou, protahovací a uvolňující  masáž přes oblečení
  • vnímání dechu jako pomocníka při masáži
  • efektivní využití váhy těla při masírování

Pracovat budeme částečně ve dvojicích. Pokud na tento workshop nemáte parťáka, vůbec to nevadí, neváhejte a přijďte sami (dvojici si najdete na lekci). ♥

KDY

neděle 15.5.2022
10:00 - 12:00

CENA

350 Kč Člen / 380 Kč Nečlen

REZERVACE

Klasicky přes náš rozvrh nebo zrychlená rezervace ZDE.

 

 

*Weekendvibes je speciální formát víkendové lekce po které se nikam nespěchá. V ceně bývá šálek kvaitní kávy či bylinného čaje, něco dobrého na zub a samozřejmě příjemná víkendová atmosféra! Skvělá příležitost pro zdravě a příjemně strávený čas s přáteli, rodinou či jen tak, sám se sebou! ♥