DARUJ K VÁNOCŮM NAMASTERY

DARUJ K VÁNOCŮM NAMASTERY

Zdravíme vás, Namastery přátelé!

Vánoce 2020 se blíží a my bychom vám chtěli připomenout, že můžete sobě či svým blízkým pod stromeček také "darovat Namastery". Nejen, že tím přispějete ke zdraví svému či svých blízkých, pomůžete v této době také nám.

JAKÝ VÁNOČNÍ DÁREK U NÁS MŮŽETE NAKOUPIT?

 1. NAMASTERY SOUL MAT

  Soul Mat je vysoce kvalitní, ekologická jógová podložka, vyrobena dle náročných požadavků týmu Namastery lektorů, posledních technických i estetických trendů.

  - Je biodegradovatelná, ekologická, bez nepříjemného umělého zápachu;
  - zajišťuje maximální bezpečí, pohodlí a oporu díky protiskluzové povrchové úpravě;
  - je úplně hladká a tím pádem snadno omyvatelná;
  - dokonale vyladěný materiál a tloušťka zajišťuje odolnost, chrání vaše klouby;
  - elegantní vzhled, vkusná vizuální navigace pro lepší orientaci na podložce (středová linie, úhel 45° ve všech rozích podložky);
  - Originální nápis po stranách "Welcome home, to your soul" je naším Namastery sloganem, bude vám připomínat, že cvičením na podložce se vždy vracíte sami k sobě, domů.

  více informací o Namastery Soul Mat naleznete  ZDE.

 2. DÁRKOVÝ VOUCHER NAMASTERY

  Dárkový voucher Namastery nabízí maximální volnost co do obsahu. Můžete si zvolit jakoukoliv částku od 1000 Kč výše a nechat na obdarovaném, jak s ní u nás vynaloží.

  - může ji použít na masáž,
  - či si za ni koupit roční členství (400 Kč/ rok)  a nabít si za zbytek kredit (min. částka pro nabit'í kreditu je 2000Kč) a získat tak další peněžní zhodnocení (=kreditní bonusy)
  - může ji použít na individuální lekci s naším lektorem
  - může si za darovanou částku u nás něco koupit (např. kosmetiku Grown Alchemyst, Namastery Soul Mat  či další wellness vychytávky, které začneme nabízet v roce 2021)
  - platnost voucheru je 1 rok a je k dostání ve vkusné černé křídové obálce na recepci našeho studia