EXPERIENCE PORTDEBRAS & HANDPAN WORKSHOP

EXPERIENCE PORTDEBRAS & HANDPAN WORKSHOP

Neděle 19. ledna bude v Namastery věnována velmi unikátnímu propojení vědomého poybu a hry na magický nástroj zvaný “HANDPAN”.


PORTDEBRAS LIVE MUSIC EXPRIENCE CLASS
10:00 - 11:30
430 Kč (380 Kč člen NC)
Předrezervace: objednavky@namastery.cz
REZERVACE (od 10.12.2019)

V první části dopoledne proběhne zážitková lekce PortDeBras s Luckou Dědičovou za doporovodu improvizované hry na handpan v podání Ondřeje Glogara. Toto úžasné spojení dvou nesmírně tvůrčích, kreativních a empatických umělců jistě zanechá v mnohých znás hluboký zážitek.


WORKSHOP: HANDPAN BASICS
12:30 - 16:00
kapacita: 10 osob
1200 Kč (workshop samostatně) DEAL: PortDeBras + Handpan workshop 1550 Kč (Člen NC 1500 Kč)
Předrezervace: 
objednavky@namastery.cz
REZERVACE (od 10.12.2019)

Po lekci a polední pauze bude pro zájemce možnost absolvovat workshop věnovaný základům hry na handpan. Pod vedením profesionálního školitele Ondřeje si během zábavného odpoledne osvojíte základní i pokročilješí techniky hraní. Budete mít prostor nalézt svůj vlastní styl a naučíte se jej rozvíjet. Záměrem kurzu je také použití handpanu jako nástroje pro sebevyjádření. Uvidíte, že jakmile chytnente handpan propvé do ruky, rázem přestanete vnímat čas a probudí se ve vás váš vnitřní umělec. Je to úžasný relax!

Každému účastníkovi propujčíme vlastní handpan po dobu konání celé lekce. Maximální kapacita je 10 lidí (10 nástrojů). Pokud máte vlastní handpan, určitě si jej doneste!

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?
Úplně pro každého! Není potřeba žádného hudebníhu vzděláním či speciálního talentu.     

Těšíme se na vás! <3


O ONDROVI

Ondřej Glogar se primárně věnuje hře na didgeridoo, na který hraje již více než 17 let. S tímto nástrojem procestoval velký kus světa. Jako muzikant založil několik hudebních uskupení a odehrál více než tisícovku koncertů a vystupení na velkých světových festivalech. Před třemi lety přibral do svého koncertního solo setu up kosmický Handpan. Je zakladatelem projektu Organic Tribal Stage, díky němuž celá československá subkultura didgeridoo a handpan music nádherně vzkvétá a má mnoho nových následovníků i z řad mladších generací.

Ondřej taktéž vyučuje hru jak na Didgeridoo, tak na Handpan a pravidelně pořádá kurzy po celé ČR. V neposlední řadě můžete Ondru vidět na zápasech Thajského boxu, kde hrou na starověký bronzový Carnyx rozvibrovává bojovníkům nástupy do ringu, taktéž s tímto nástrojem hraje jako host v kapele muzikanta a skladatele Daniela Landy, s nímž odehrál již dvě obrovské turné.