Přivítejte s námi novou lektorku Sabinu!

Přivítejte s námi novou lektorku Sabinu!

Od dubna 2022 se můžete v Namastery těšit na novou tvář! Její jméno je Sabina Karanikosová a jak už její řecký původ napovídá, její lekce vás rozhodně nezanechají chladnými!

Sabina o sobě prozrazuje

V současné době pracuji v IT odvětví, jsem fanoušek dobrého jídla i vína, miluji cestování, sport a ze všeho nejvíc jógu. Sport je nedílnou součástí mého života, naplňuje mě nejen fyzicky, ale i psychicky. Pocit spokojenosti po cvičení, kdy se cítíte silněji, sebevědoměji a pozitivněji je pro mne neustálou motivací pokračovat v pravidelném cvičení.

Mezi sporty, kterým jsem se zatím věnovala patří: tenis, fitness, běh a lyžování. Jsem certifikovaná trenérka tenisu a fitness trenérka. Jógu jsem objevila během svého magisterského studia v Londýně – tam jsem poprvé poznala, jaká se v józe skrývá síla a kouzlo. Získala si mě silná, dynamická vinyasa a postupem času jsem si začala budovat vlastní pravidelnou (konzistentní) praxi s pomocí všech skvělých učitelů, který Londýn, jako město neomezených možností nabízel. V roce 2021 jsem absolvovala RYT200 Vinyasa Yoga Training s Ericou Blitz.

Učím převážně dynamickou vinyasu se zaměřením na rozvoj flexibility, stability a nalezení vnitřní síly. Do každé lekce přináším energický a aktivní přístup s opravdovým nadšením pro jógu. S lidmi na lekci také ráda sdílím své pohledy a zkušenosti, které i nadále sbírám po celém světě.

Její dvě nové lekce

1. DYNAMICKÁ VINYASA FLOW

Lekce, která rozproudí, protáhne a posílí celé vaše tělo. S důrazem na dech a správné nastavení těla zažijete svižnější meditaci v pohybu, která vás postaví před hravé a dostupné výzvy. Po této lekci rozhodně zůstanete nabití energií a dobrou náladou ještě dlouho po skončení lekce. Lekce vhodná pro mírně pokročilé, anebo sportovní začátečníky.

Úterý 18:45-19:45
Sobota 9.30-10.30
[English friendly class]
Dubnový deal: až 50% sleva (viz níže)

2. SWEAT&FLOW

This energetic class combines high intensity interval training (HIIT) and nice stretch at the end: 30 minutes HIIT, 30 minutes yoga flow. Your body gets an aerobic workout to enhance your heart health and endurance, coupled with yoga flow that improves your physical flexibility conditions, core strength and release the last tension in your body. This class is suitable for all students.

Čtvrtek 17:30-18:30
[English friendly class]
Dubnový deal: až 50% sleva (viz níže)

New teacher in training

Sabča má za sebou sice bohaté lektorské zkušenosti, lektorkou jógy je však čerstvě. Protože ji chceme podpořit k co nejrychlejšímu získání zkušeností a sebevědomí při vedení lekcí jógy, nabízíme po celý duben její lekce v rámci "trainee programu" pro členy Namastery Clubu s 50% slevou, pro nečleny s 25% slevou.

Podpořte sabču a rezervujte si jednu z jejích prvních lekcí příští týden již dnes!

Rezervace